Fešák, ktorý sa známejším stal až po účinkovaní v televíznej šou Tvoja Tvár Znie Povedome, zarmútil všetky svoje teen fanúšičky a potenciálne nevesty. Priznal totiž, že randí so známou slovenskou modelkou.

Dárius Koči už nie je nezadaný – priznáva, že momentálne prežíva šťastné obdobie a dôvodom na radosť je určite aj jeho nový vzťah. Darino totiž zbalil Soňu Štefkovú, jednu z najkrajších Sloveniek.

Tú zas môžeš poznať vďaka súťaži Miss Slovensko, tej sa zúčastnila ešte v roku 2010, modelingu sa ale venuje dodnes. Krásna tmavovláska vraj Dáriusovi učarovala už oveľa skôr. „Áno, sme spolu a môžem povedať, že som naozaj šťastný a zaľúbený. So Soničkou sme už stihli aj absolvovať výlet a je nám spolu výborne. Vážim si na nej, aká je a aké má ľudské hodnoty,” povedal pre markiza.sk.

Ich prvé spoločné fotky z výletu si môžeš pozrieť >>tu<<

Foto: Instagram/dariuskoci, sonastefkova | Zdroj: markiza.skZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)