Ďalšej prominentnej láske odzvonilo! Syn slávnych rodičov Brooklyn Beckham a jeho priateľka americká herečka Chloe Moretz už netvoria pár. Verejnosť sa o ich rozchode dozvedela naozaj netradične, žiadne spoločné vyhlásenie, či status na sociálnej sieti však nečakaj. Brooklyn sa s tým veľmi nekašľal a rovno sa nechal nafotiť s novou priateľkou.

Rozchod Beckhama a Moretz nie je ich prvý. Už v minulosti si dvojica prešla odlúčením ktoré, ako sa mladá herečka vyjadrila, bolo pre ňu veľmi tažké. O to viac šokujúcejšie bolo, keď sa minulý rok prevalila informácia o tom, že si ex-partneri našli k sebe cestu a opäť tvoria pár. Hrdličky sa pred fotografmi neskrývali a bez problémov si verejne prejavovali lásku. Mladú herečku synovi dokonca odobrila aj ľadová kráľovná a potencionálna svokra, Viktória Beckham!

Toto všetko je dnes už minulosťou. Nikto presne nevie, kedy sa pár rozišiel, ani čo bolo dôvodom ich rozchodu, isté je však je, že Brooklyn sa cez to celé preniesol veľmi rýchlo a dnes si už užíva s novou priateľko. Jeho novým objavom je krásna brunetka Lexi Wood, ktorá sa prioritne živí modelingom. Čo povieš na Brooklynovu novú lásku?

Nová priateľka Brooklyna Beckhama

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.