Vitaj na Twitteri, Sofia Richie! Táto mladá modelka zdieľala svoj úplne prvý tweet odkedy si vytvorila svoje konto na Twitteri v roku 2012. No, bolo na čase! Aká bola jej prvá správa svetu? 

18-ročná Sofia Richie bola asi posledný teenager, ktorý ešte nebol na Twitteri. Zmenilo sa to až nedávno, keď zdieľala svoj úplne prvý tweet pre svojich 4000 verných fanúšikov, ktorí až doteraz čakali, kedy sa s nimi podelí aspoň o jedno slovo! “Trošku neskoro v Twitter hre,” napísala a pridala smajlíka s vyplazeným jazykom. Jednoduché, ale milé.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Účet ešte nie je verifikovaný, no podľa ľudí, ktorých sleduje, môžeme s určitosťou povedať, že je to naozaj Sofia. Patria medzi nich napríklad jej kamaráti Anwar Hadid, Cully Smoller, Nicola Peltz, jej sestra Nicole Richie a najlepšia kamoška Paris Hilton. Taktiež sleduje aj značku Tommy Hilfiger, pre ktorú momentálne pracuje. A ešte Rihanna, samozrejme. Kto však v tejto exkluzívnej skupinke chýba? Jej ex Justin Bieber. Justin je síce na Instagrame stále neaktívny, no jeho účet na Twitteri je viac ako živý! No vyzerá to tak, že Sofia nemá záujem o sledovanie jeho príspevkov.

Justin Sofiu zatiaľ tiež nefollowuje. Svoj prvý tweet pridala iba pred pár hodinami, takže o nej možno ešte nevie. Brooklyn Beckham ju zatiaľ nesleduje tiež. No to nie je žiadnym prekvapením. Twitter používa iba zriedkakedy, naposledy v auguste tohto roka.

Foto: Instagram