Do našich televízií prichádza slovenská verzia známeho seriálu Komisár Rex. Okrem toho, že sa môžeš tešiť na veľmi príťažlivého Juraja Baču, zahrá si v ňom aj náš slovenský YouTuber Michal.

Michal PPZ sa natáčania zúčastnil ešte skôr. Svoj veľký deň na pľaci poriadne zaznamenal, dokonca stretol Jožka Vajdu a Lukáša Latiňáka. Nuž, YouTube pre mladých prináša množstvo možností. Nemyslíš? Čo by sme dali my za to, aby sme strávili deň s Jurajom Bačom! ♥

Slovenský youtuber si zahrá v Komisárovi Rexovi Slovenský youtuber si zahrá v Komisárovi Rexovi Slovenský youtuber si zahrá v Komisárovi Rexovi Slovenský youtuber si zahrá v Komisárovi Rexovi Slovenský youtuber si zahrá v Komisárovi Rexovi Slovenský youtuber si zahrá v Komisárovi Rexovi Slovenský youtuber si zahrá v Komisárovi Rexovi

Ak Michala Kozelského ešte nepoznáš, mala by si okamžite vyhľadať jeho kanál. Vychádzajúca hviezda sa totiž púšťa do viacerých spoluprác aj so zahraničnými YouTubermi.

 

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Barty
Rada informujem o aktuálnych témach, ktoré ľudia chcú čítať. Neznášam stereotyp a nudné veci. Píšem len o tom, čo ma baví. Nie som otrokom informácií, času ani peňazí.