Svadobné zvony bili v hlavnom meste Austrálie, a to poriadne hlasno! Práve Sydney si zvolila slávna herečka, ktorú môžeš poznať aj z Upírskych Denníkov či seriálu Dynasty, za miesto, kde povedala “áno”!

Nathalie Kelley (33) si vymenila prstienky so svojím krátkodobým nielen snúbencom, ale i životným partnerom! Herečka, ktorá si v TVD strihla úlohu sebeckej Sybil, ktorá miatla Damonove spomienky na Elenu, bola ešte pred vyše pol rokom vo vzťahu s ex-kolegom Zachom Roerigom. Toho rozhodne poznáš z úlohy smrteľného-nesmrteľného Matta z Upírskych Denníkov. 🙂 Práve na natáčaní TVD sa títo dvaja stretli a dali dokopy.

Krátko po tom, čo sa Zach a Nathalie rozišli, sa krásna a pôvabná herečka, ktorá momentálne účinkuje ako hlavná postava v seriáli Dynasty, dala dokopy so svojím UŽ manželom menom Jordan Burrows. Rovnako ako ich vzťah, ani ich stav zasnúbenia netrval priveľmi dlho. Veď načo čakať? 🙂

Svadba v Sydney bola jedna veľká párty. Dôkazom toho sú rôzne videá, kde sa tancuje, spieva a oslavuje.

Mladomanželom želáme hlavne veľa lásky a mnoho spoločne prežitých rokov. 🙂 ❤

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tatika
Dievča závislé na pozeraní seriálov, písaní príbehov, obdivovaní krásy rôznych hercov (tajných milencov a manželov) a čítaní príbehov, pri ktorých možno spozorovať to najlepšie medzi riadkami.