Každá z vás vie, čo je depresia. Množstvo mladých, ale aj starších ľudí ju denne prežíva. Je to stav, s ktorým sa veľmi ťažko vysporadúva a postihuje všetky vekové kategórie. Najviac však mladých ľudí.

Veľa tínedžerov sa denne stretáva s pocitom menejcennosti. Či už ide o otázku váhy, výzoru, peňazí či obľúbenosti v škole. V zásade ide o rôzne problémy, ktoré niekedy prerastú až do takých štádií, že prestávajú mať záujem o okolitý svet a aj o seba. Nič ich nezaujíma, všetko je v podstate jedno.

V tomto príbehu pôjde o mladú študentku, kaderníčku. Sama priznala, že sa s niečím podobným ešte nestretla a bola to pre ňu veľká výzva. Prostredníctvom sociálnej siete sa zdôverila ľudom po celom svete so svojou jedinečnou skúsenosťou, ktorá láme srdcia.

Jedného dňa prišla do jej salónu mladá baba s nezvyčajnou prosbou, chcela si oholiť vlasy. Keď ju uvidela, určite mala na mysli, že je to jediné riešenie. No potom to prijala ako výzvu. Mladé dievča sa priznalo, že už dlhé roky trpí depresiou a cíti sa menejcenná. Prestalo jej na sebe záležať až natoľko, že sa o seba nestarala, nečesala si ani vlasy.

To, čo mala na hlave, bola úplná katastrofa, no zázračné ruky šikovnej študentky ju premenili na nepoznanie. Celý proces trval viac ako 13 hodín, výsledok však stál za to.  Príbeh zverejnila, aby zabránila tomuto spôsobu života. Jej cieľom bolo, aby všetci pochopili, že sú jedineční a nemali by podliehať depkám, ale bojovať s nimi a nevzdávať to. Krásny čin a ešte krajšie poslanie ♥

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.