Christian Grey je späť! Možno si neverila, možno ani my nie, ale predsa len sme sa dočkali toho, po čom sme tak nesmierne prahli. Ak si myslíš, že sme zaspali dobu a hovoríme tu o filme, ktorého premiéra sa bude konať tradične na Valentína, mýliš sa. Hovoríme tu totiž o 4. knihe erotickej ságy a my už poznáme dátum jej publikovania.

Sivá farba predsa len nemusí byť vždy taká pochmúrna, najmä ak sa jedná o Christiana. Ten sa nám ponúkne v celej jeho kráse už čoskoro v celkom novej knihe od autorky E. L. James, ktorá vyjde…

28. novembra 2017!!!

Nie, neklameme, nevymýšľame si a ani nič podobné. Je to proste tak. Novú nádielku mierne zvráteného príbehu lásky Christiana Greya a Anastiasie Steelovej dostaneš už ku koncu tohto roka, pričom ohlásený dátum je dátumom publikovania tejto knihy v USA a v Spojenom kráľovstve.

Nový počin slávnej autorky bude niesť názov “Darker: Fifty Shades Darker as told by Christian”. Tešíš sa aj ty na nahliadnutie do hlavy dokonalého Christiana?

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tatika
Dievča závislé na pozeraní seriálov, písaní príbehov, obdivovaní krásy rôznych hercov (tajných milencov a manželov) a čítaní príbehov, pri ktorých možno spozorovať to najlepšie medzi riadkami.