Sisu, lepšie známu pod prezývkou “Odveci”, ti vôbec nemusíme predstavovať. Zviditeľnila sa najmä občasným vystupovaním v Gogových videách, kde si získala priazeň mnohých divákov. Neskôr rozbehla vlastný blog a YouTube kanál,  pomocou ktorých sa snaží inšpirovať mladých ľudí. 

Trápia ťa predsudky, neúspechy a fakt, že si stále single? V tom prípade máme pre teba jasné riešenie. Sisina tvorba je plná pozitívnych myšlienok, ktoré by sme mohli zhrnúť do vety: „Všetko zlé je na niečo dobré“. Najnovšie však načrela do verejne “skrytých” tém a odhalila tak viac, než o nej mnohí vedeli.

Nehanbi sa za svoje telo

Na svoj Instagram zverejnila príspevok, v ktorom sa zamerala na verejné vnímanie žien, ktoré nenosia podprsenky. „Ja ju kvôli svojmu pohodliu nenosím (ťahá to, tlačí, obmedzuje).Treba mať na to vyššie sebavedomie alebo treba byť flegmatik. Pričom by to malo byť ABSOLÚTNE BEŽNÉ,” prehovorila pred tisíckami neznámych sledujúcich.

View this post on Instagram

To, že nenosím podprsenku asi viete a myslím, že ste si už aj zvykli 😄. K tomuto postu chcem povedať to, že keď som niekde vonku, stále sa stretávam s veľa ľuďmi, ktorí to berú ako niečo vulgárne, nevšedné, niečo divné a odvážne. Niektorí si možno myslia, že sa tým chcem "ukazovať". Je ťažké povedať, či je to Slovenskom, pretože tu to nie je také obvyklé ako napríklad v USA alebo v Anglicku, alebo jednoducho myslením tých konkrétnych ľudí, ktorí to takto vnímajú. Každopádne si myslím, že by to malo byť brané ako normálna vec, ako prirodzená vec, za ktorú sa netreba hanbiť. Prečo ženy "musia" (skôr "by mali") nosiť podprsenku? Pretože sú často vidno jemné obrysy bradaviek? Bradavky sú ten problém? 🤔 Keďže sa jedná o jedno z miest sexuálnej stimulácie, je to poburujúce keď sú niekedy skoro nebadateľne vidno cez tričko? A keď sú vidno mužom bradavky? U nich je to tiež jeden z bodov sexuálnej stimulácie, tiež niečo citlivé. Takisto ako ušné lalôčky, krk, dokonca aj prsty na rukách alebo na nohách, a nad týmito miestami sa ľudia nezamyslia v tom zmysle, že nemajú byť odhalené, pretože môžu niekoho vzrušiť alebo rozptýliť. To je jedine voľba konkrétneho človeka. Či berie bradavky ako niečo normálne, prirodzené, čo vie v špecifickej situácii vyvolať vzrušenie, ale inak na tom nie je nič neobvyklé, alebo si ich striktne asociuje so sexom. Tiež keď vidím pekný mužský krk alebo ruky a predstavím si ich v sexuálnom smere, vzruším sa. Ale inak mi to príde ako niečo normálne, nepoburujúce. Takže prečo sú obviňované ženy, ktoré nenosia podprsenku ako tie, zdôrazňujúce sex, tie ktoré sa snažia podotknúť sexualitu, keď je to koniec koncov vlastne ten človek na DRUHEJ strane, ktorý to tvrdí a takto vníma? To on je ten "zvrátenec", ktorý sa nevie ovládať a nemá chladnú myseľ. Podprsenka je niečo, čo sa zaviedlo až vznikom aristokracie (podprsenka je nástupcom korzetu), vznikom zvykov, osláv a společenských podujatí, je to niečo neprirodzené a nútené, niečo naučené. Inak pôvodne, NORMÁLNE, PRIRODZENE, samozrejme ženy podprsenky nenosili. 👈🏼 Pokračovanie v ďalšom poste.

A post shared by Sisa (@odveci) on

 

View this post on Instagram

Ak žena nosí podprsenku, je to jej voľba, môže ňou dosiahnuť spevnenie a vyzdvihnutie, zvýraznenie pŕs. Ak ju ale nechce nosiť, nemalo by byť na ňu pozerané spôsobmi, aké som už spomínala. Je to niečo nepohodlné a obmedzujúce. Ja ju kvôli svojmu pohodliu nenosím (ťahá to, tlačí, obmedzuje), a taktiež sa mi páči ako ženské prsia vyzerajú bez podprsenky, ako to vyzerá, keď má žena tričko alebo šaty bez podprsenky, namiesto s ňou (trčiace ramienka alebo obrysy podprsenky pod tričkom alebo šatami = 😑). Hlavne mi príde smutné, že veľa žien je jednoducho už naučených na zvyk podprsenky a bez nej by sa cítili divne a neisto. Treba mať na to vyššie sebavedomie alebo treba byť flegmatik. Pričom by to malo byť ABSOLÚTNE BEŽNÉ! 👊🏼🙏🏼🙏🏼 #nobra #feelyourself #loveyourself #freethenipple

A post shared by Sisa (@odveci) on

 

Vystúpiť z davu a povedať svoj názor pred nespočetným množstvom ľudí si jednoznačne žiada kus odvahy, a práve preto musíme povedať jediné: Sisa, klobúk dole!

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.