Vlna kritiky, ktorá sa od jedného neznámeho chalana zniesla na obľúbenú Simu nenechala chladných ani jej fanúšikov, ani samotnú speváčku. Tá mala potrebu sa k tejto menšej kauze znova vrátiť a odkázať svojim followerom veľmi zásadnú vec. 

Sima je nádherná ženská a my v redakcii ju doslova zbožňujeme. Preto nerozumieme, ako sa môže nejaký trubiroh takto vyžívať v tom, že hodnotí jej výzor. Na to nemá právo vôbec nikto.

Speváčka preto nechala na Instagrame svojim fans jasný odkaz, v ktorom si pekne vyliala srdiečko. K tomuto popisu ma inšpiroval jeden včerajší komentár, ktorý som dostala od nejakého chlapca. Vraj žiadna rit, žiadne kozy,… A tak sa pýtam: “No A?!” Stále hovorím, že my ženy sme klamané romantickými filmami presne tak, ako sú chlapi klamaní pornom. Všetky tie baby, to ako vyzerajú,… och, tá sebeckosť chcieť diktovať to, ako by mala žena, či muž vyzerať. Skúsme sa nad tým zamyslieť. Vtedy zistime, že je to vlastne len TVOJ SUBJEKTÍVNY POHĽAD na toho druhého. Žijeme vo svete kedy sa snažíme vyhovieť. Ostatným, samému sebe? Podstatné je aj tak len to, ako sa TY cítiš. Ak budem mat pocit, že som tučná, začnem cvičiť a zdravo sa stravovať. Mám pocit, že možno niesom tvarov, akých by som chcela byt a preto sa snažím viac jesť. Ak budem chcieť veľké kozy, pojdem si dať silikóny. SAMA SA ROZHODNEM, čo na svojom tele zmením na to, aby som sa JA v ňom cítila dobre. Každá z nás chce väčšinou to, čo nemá. Máš rovné vlasy, chceš kučery. Máš viac kíl, chceš schudnúť. Máš ich menej, snažíš sa pribrať… tak to je :)) ale podstatné je si uvedomiť, kvôli komu sa chceme meniť. Pretože ak je to kvôli sebe a vlastnému presvedčeniu a pocitu, je to v absolútnom poriadku. Ja sa cítim dobre. Možno nie dokonalo, ale som to ja 🤷🏼‍♀️🤪 rob všetko preto, aby si si mohla povedať tú otrepanú frázu v znení: “SOM SO SEBOU SPOKOJNÁ”…. a to že možno nie úplne do každého detailu, je v absolútnom poriadku… keď sa to tomu druhému nepáči, stačí otvoriť dvere nech nájde to, po čom túži,” píše.

Súhlasíme na 10000% 😀 ♥

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)