My v redakcii Simu žerieme. Prečo? Je krááásna, štýlová, šikovná a má svoj vlastný názor. V novinke, na ktorej spolupracovala s Egom, jej nemôžeme vôbec nič vytknúť – skvelý sound a dobrý vizuál sľubuje fajnovú skladbu.

K skladbe stihol vzniknúť aj parádny videoklip. „Naša predstava bola jednoduchá – chceli sme natočiť streetový klip na miestach, kde to dobre vyzerá, ale zároveň sme chceli, aby to nebolo klišé,” tvrdí Sima.

Video sa točilo vo viacerých slovenských mestách. ,,Preto sme sa snažili nájsť dobre vyzerajúce scény, ako napríklad v mojej rodnej Trnave, v Bratislave, v Piešťanoch a v Nitre,” pokračuje.

,,S nakrúcaním sa mi spája celkom vtipná príhoda. Celý tím sme čakali Ega na
streche 7-poschodového baraku. Tak som stála na jeho okraji a telefonovala s Egom, aby som ho navigovala na parkovisko. Zistila som, že ľudia, ktorí ma zospodu videli, chceli volať políciu, pretože si mysleli, že chcem skočiť kvôli „nešťastnému rozchodu po telefóne“, smeje sa speváčka. Čo hovoríš? My sme hotové ♥

Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)