Niektorí ľudia sú nevypočítateľní. Môžeme si myslieť, že svojho chalana dokonale poznáme, ale často sa mýlime. Čo keď sa s tebou bude chcieť tvoj frajer rozísť v čase, keď to budeš najmenej očakávať? Zisti to skôr, než bude neskoro! 

 

Zrazu trávi všetok svoj čas s kamarátmi

Po škole si často vyrazí von s kamošmi. Do kaviarne, na obed alebo len tak na výlet. Baví sa s nimi a chce s nimi tráviť čoraz viac času. Zatiaľ čo teba postupne odsúva na druhú koľaj. Nikam s tebou nechodí. Odmieta tvoje ponuky na výlety, večere či iné aktivity. Niekedy radšej zostane doma, než aby si s tebou niekam vyrazil. Zakroč! Evidentne sa niečo deje. Porozprávajte sa spolu. Nenechaj vašu neistú situáciu zájsť ešte ďalej.

Správa sa inak

Z ničoho nič zmenil svoje správanie. Pristupuje k tebe teraz chladnejšie a s odstupom? Prestal sa s tebou smiať a nehovorí ti už, že ti to pristane? Žiadne objímanie, bozky, ani dotyky? Niečo je zle. Spýtaj sa ho, čo sa vo vašom vzťahu zmenilo, nech vieš, na čom si!

0da6e148083c517ddab2e4a689359d1a

Nechce sa s tebou rozprávať

Ak bol tvoj chalan vždy ukecaným extrovertom a zrazu sa to zmenilo, niečo sa deje. Prestal ti oznamovať zážitky zo školy, zverovať sa ti, či sa ťa pýtať na rôzne otázky? Pravdepodobne už váš vzťah z jeho strany ochladol. Možno sa s tebou plánuje rozísť. Možno má ale nejaký problém, o ktorom s tebou nechce hovoriť. V oboch prípadoch by ste to spolu mali vyriešiť.

Často sa hádate

Časté hádky napomáhajú k rozpadu vzťahu. Jeden z vás si môže jedného dňa povedať, že má toho dosť. Nebude už s tebou chcieť vo vzťahu pokračovať, pretože sa obaja len trápite. Snažte sa nebyť na seba nepríjemní a predchádzať hádkam. Porozprávajte sa o tom a pracujte na vašom vzťahu spoločne. Jedine tak sa vám podarí zachrániť vašu lásku.

0da6e148083c517ddab2e4a689359d1a

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aduska
Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!