Keďže išlo o hacknutie profilu „Kylie Cosmetics“, celé toto šialenstvo oznámila novopečená mamička na svojom osobnom Instagrame troma slovami biele na čiernom: „@kyliecosmetics je hacknuté“. Internetom sa začali šíriť vtipné komentáre typu: „Je to určite A z Pretty Little Liars,“ čo pobavilo dovtedy, kým nevysvitla ešte väčšia pecka.

Celú túto paniku totiž spôsobila brutálna reklama mamy mladučkej Kylie, Kris Jenner. Tá pri príležitosti Dňa matiek prichádza na trh s vlastným radom kozmetiky a dcérin profil využila na „menšie“ odprezentovanie novučkých vychytávok zo svojej vlastnej dielne.

V reklamnom videu sa vžila do úlohy rebelskej mamy a pri kliknutí na profil @kyliecosmetics naskočí dokonca úplne nový názov @kriscosmetics. Maličká ukážka paletky navrhnutej samotnou Kris bez pochýb stojí za to a nájdeš tam tiene na oči s naozaj originálnymi názvami ako hejteri, vodka tonic, sledujem ťa, zbožňujem sa či núdzové riešenie. Za tento nápad si zaslúži 100 bodov!

Hey guys.. it’s me! and oh, my collection drops on Mother’s Day.

A post shared by Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics) on

kris jenner kozmetika

kris jenner hackla profil kylie

Zdroj: seventeen.com | Foto|Video: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.