Shawn Mendes má zástupy svojich fanúšičiek, medzi ktoré patríš možno aj ty. Narozdiel od iných idolov, jeho popularita neklesla ani po chvíľke odmlčania sa, zatiaľ čo makal na novom albume. Ten je hotový a to ti dokáže prvou novou peckou s názvom „In My Blood“.

Spevák nový song odprezentoval na svojom instagramovom profile, kde pred samotnou ukážkou napísal ešte zopár slov: „Pred tým, než dnes večer song vyjde, by som len chcel napísať, že sa teším na to, kedy si to vypočujete. Viem, že som bol pomerne ticho počas procesu nahrávania tohto albumu a chcem vám všetkým poďakovať za to, že ste tu po celý čas boli a podporovali ma. Z piesní, ktoré som už napísal, je táto najbližšia môjmu srdcu a dúfam, že sa vám bude páčiť tak ako aj ďalšia hudba čo príde. Všetkých si vás nesmierne vážim a mám vás rád!!! Ďakujem! Xx“.

shawn mendes nova hudba

Miláčik ženských sŕdc má prichystaný už svoj tretí album, ktorého názov ani dátum zverejnenia zatiaľ nepoznáme. Dobrým znamením je ale nový singel, v týchto chvíľach rozšírený už aj na Spotify či Youtube. Tak čo, koľko času mu dáme kým bude TOP 1 vo svetových rebríčkoch?

shawn mendes in my blood

shawn mendes novy song

Zdroj: forbes.com | Foto: Instagram | Video: YoutubeLumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.