Shawn pred pár dňami vypustil do sveta svoj prvý hit z nového albumu. Skladba sa nazýva „In My Blood“, no názov celého albumu, tak, ako i dátum zverejnenia, ešte nie je známy. Zatiaľ však poskytuje mnoho rozhovorov a jeden zaujímavý urobil aj s mužským magazínom GQ, kde opísal 10 vecí, bez ktorých nevie žiť.

Vec číslo 5, bez ktorej si už nevie predstaviť deň, je kožený zápisník: „Na konci dňa si zapíšem myšlienky, čo chcem v živote dosiahnuť alebo za čo som vďačný. Myslím, že je dôležité vyhradiť si čas a popremýšľať aj o takýchto veciach. Ak si dobre pamätám, dostal som ho v Európe, pretože písať som začal v Nemecku. Dala mi ho fanúšička, prial by som si vedieť ako sa voláš ale ktokoľvek si, veľmi ti ďakujem, využívam ho.“

shawn mendes hlada fanusicku

Okrem toho priznal, že má asi 35 či 40 gitár, denne pije izotonické minerály, ktoré mu ukázal Calvin Harris a tiež si nevie predstaviť svoj život bez čiernych džínsov, pretože má asi 80 párov. Ak by si mu náhodou chcela niekedy kúpiť okuliare, dávaj pozor aby nemali príliš tmavé sklá, má rád skôr šedý odtieň lebo vtedy je svet krajší :D. Žerieme ho!

shawn mendes

Zdroj: Youtube | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.