Známa americká herečka Shannen Doherty od minulého roka prežíva jedno z najťažších období vo svojom živote. Začiatkom roka 2015 jej diagnostkovali rakovinu a ani to ju nezastavilo, aby neustále komunikovala so svojimi najbližšími fanúšikmi. 

Shannen Doherty je veľmi dobre známa vďaka postave Prue Halliwellovej v seriáli s čarodejníckou tématikou. V ňom si zahrala po boku Holly Marie Combs a Alyssy Milano. Po odchode zo seriálu sa nestratila v šoubiznise a stále bolo o nej počuť. Všetko sa zdalo byť normálne, no prišla tvrdá rana osudu. Azda najhoršie obdobie prežíva od minulého roka, kedy sa jej život obrátil totálne naruby. Shannen musela čeliť faktu, že jej telo ničí rakovina prsníka. Jednu dobu sa zdalo, že to sympatická Američanka už vzdala, no v súčasnosti tomu tak už nie je.

Pred pár dňami sa začala jej liečba ožarovaním a svojim fanúšikom na Instagrame sa posťažovala, ako to celé vníma. “Prvý deň ožarovania. Vyzerám, že odtiaľto utečiem. Ožarovanie je pre mňa veľmi desivé. Zrejme tomu bude tým, že nevidím laser, nevidím tú liečbu. Vidím len prístroj, ktorý sa pohybuje okolo mňa a to ma desí. Som si istá, že si raz na to zvyknem, ale teraz…nenávidím to.”

shan

Shannen je naozaj veľká a odhodlaná bojovníčka. A to aj kvôli tomu, že sa o tom nebojí rozprávať aj takto verejne. Mnoho ľudí verí, že všetko sa raz obráti na dobré. A my tiež.

Zdroj/Foto: Instagram