Prišiel nový rok a známa herečka zrejme pocítila túžbu na zmenu svojho imidžu. Shay Mitchell sa svetu zapísala do mysli ako krásna dlhovláska, no tento účes je už minulosťou. Populárna mladá osobnosť sa rozhodla podstúpiť radikálnejšiu zmenu, a tak dlhé vlasy by ste na nej už len veľmi márne hľadali.

 

29-ročná krásavica sa preslávila najmä vďaka postave v obľúbenom dievčenskom seriáli, v ktorom stvárnila jednu z hlavných postáv menom Emily Fields. Celých desať rokov sa spoza obrazoviek prihovárala v dlhých hustých vlasoch, ktoré boli typické pre jej rolu. Seriál však končí a Shay aj týmto spôsobom dala zbohom obľúbenej snímke i svojej postave.

Dlhé vlasy Shay sú už minulosťou

Sympatická modelka sa rozhodla podstúpiť radikálnu zmenu, počas ktorej jej kaderník na hlave vykúzlil veľmi lichotivý lob. Takáto frizúra je medzi celebritami veľmi žiadaná, s podobným účesom sa na verejnosti ukázala aj Rihanna, Rachel McAdams, Khloé Kardashian, Demi Lovato, Emma Roberts či Jennifer Lawrence. Rodená Kanaďanka sa so svojim konečným výsledkom popýšila aj na svojom účte na sociálnej sieti. A musíme uznať, že nikdy nevyzerala lepšie! 🙂

Foto: Instagram, hdwallpaper.in