Nie všetci sú z obnoveného spojenia “Jeleny” nadšení. Ihneď by sme ti vedeli vymenovať aspoň niekoľkých, vrátane celej rodiny Seleny Gomez. Prečo sú jej blízki takí odmietaví a nechcú prijať fakt, že ich milovaná Sel chce byť šťastná? 

Aj keď sa dvojica rozhodla, že si dá druhú šancu, veľký sviatok Vďakyvzdania nestrávili spolu. “Je im spolu dobre, avšak obaja usúdili, že momentálne bude najlepšie, ak budú doma, každý so svojou rodinou,” hovorí zdroj pre E!News.

“Selena cítila, že by bolo príliš skoro, aby s ňou Justin prišiel do Texasu. Jej rodina si stále zvyká na myšlinku, že sú znova spolu,” pokračuje nemenovaný zdroj.

Avšak, nikto nepovedal, že spolu počas víkendu nekomunikovali. Podľa toho, čo tvrdí niekto blízky z ich okolia, exkluzívne pre portál EOnline, v kuse viseli na FaceTime. Justin vraj dúfa, že aspoň na Vianoce budú mocť byť pri sebe. “Vie, že zaberie množstvo času, kým ho Selenina rodina znova bude akceptovať.”

“Snaží sa zmeniť a byť lepším mužom. Uvidíme, čo to prinesie. Zmenil sa, ale je to dlhý proces,” ukončuje.

Foto: Twitter | Video: YouTube | Zdroj: eonline.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)