Justin a Selena to zdá sa, myslia naozaj vážne. Po tom, ako si spolu nedávno užívali na bicykloch, prišiel ďalší výrazný krok v ich vzťahu. Spevák vzal svoju vyvolenú na súkromnú večeru a nechal kvôli nej zavrieť celú reštauráciu.

Selena práve zažila sen každej z nás: mať romantickú večeru v prázdnej reštaurácii. Nedávno boli zaľúbenci spozorovaní v reštaurácii Morton’s The Stakehouse, ako si užívajú večeru úplne osamote bez ďalších hostí. Trochu nám to pripomína staré dobré časy, keď Justin prenajímal miesta, len aby mal so Selenou pekné súkromné rande.

Aby toho nebolo málo, v ten istý deň spolu navštívili Hillsong Conference 2017 v Microsoft Theater v LA. Celý čas tam boli spolu, ale nakoniec odišiel každý sám. Aj keď ešte stále nie je potvrdené, či je “Jelena” späť, myslíme si, že jasnejšie to už ani nemôže byť ♥

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Linda
Som makeupová maniačka, od makeup tutoriálov ma nikto neodtrhne dlhé hodiny. Často skúšam rôzne kreácie aj na sebe a celkom sa mi darí. Okrem makeupu je môj Facebook a Instagram zahltený celebritami a novinkami z ich sveta a ešte fotkami jedla.