Zažila si niekedy ten pocit, keď si na 100% vedela, že ten chalan je jednoducho TVOJ VYVOLENÝ? Ešte nie? To je v poriadku, ešte príde. Na druhej strane, aj Sel je dosť mladá, avšak už teraz vie, kto je jej skutočná láska. 

Aj keď si ešte v lete nevedeli prísť na meno, prostredníctvom sociálnych sietí sa obviňovali z nevery a z využívania, teraz je všetko inak. Selena a Justin si k sebe opäť našli cestu a fanúšikom dali to, v čo už nikto ani len nedúfal.

,,Nezáleží čo sa stane, nezáleží, kam ich životy budú sledovať, Selenine srdce sa vždy vráti k Justinovi. Obaja sa skutočne ľúbia, ona vie, že je jej spriaznená duša, a že nakoniec aj tak skončia spolu,” tvrdí priateľka z okolia speváčky, exkluzívne pre HollywoodLife.com Ďalej pokračuje: ,,Selena verí, že sú sú predurčení skončiť spolu. Stretli sa však príliš mladí, a preto to nevyšlo.”

Je pravda, že obaja randili s inými, ale rovnako je pravda, že oboch to zmenilo. Ich stretnutie predsa nič nemusí znamenať, ale bola by škoda, ak by zostali iba priateľmi. 😀

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)