Selena je najsledovanejšou osobou na Instagrame. Je prirodzené, že kritike sa nevyhne, ani ako veľmi by chcela. Jej prudké opálenie a výrazný high-lighter na MET Gala 2018 spôsobili doslova šialenstvo a speváčka si to uvedomuje. 

Podľa viacerých zdrojov z jej blízkeho okolia si speváčka veľmi dobre uvedomuje, že vizáž, ktorú na MET Gala 2018 zvolila, nebola práve najšťastnejšia voľba. Preto sa rozhodla podeliť o svoje pocity aj s fanúšikmi na Instagrame. Zdieľala video, ktoré totálne popisuje jej pocity, keď prvýkrát zhliadla fotky na sociálnych sieťach. (Áno, najradšej chcela utiecť)

Fanúšikovia sa jej však opäť zastávali a či na Instagrame aleo Twitteri, všade jej písali podporné komentáre a slová plné povzbudenia. Čo už, aspoň vidíš, že aj takým veľkým celebritám ako je Selena, sa niečo také občas stane.

Foto/Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)