Aj keď má Selena Gomez iba 25 rokov, pri pohľade na jej telo uvidíš neľahký životný príbeh. Kvôli lupusu, ktorý ničí jej zovňajšok musela podstúpiť aj zatiaľ najťažšiu skúšku – transplantáciu obličky. Okrem pooperačnej jazvy na pravej nohe, táto neúprosná choroba riadi aj jej váhu, ktorá raz klesá a inokedy stúpa.

 

Nevzdáva sa

Speváčka si tieto dni vychutnáva slnečné lúče spolu s priateľmi v Sydney. Aj keď sa slnku nemôže nadmerne vystavovať, zvolila po sérii jednodielnych plaviek konečne nový, dvojdielny kúsok. Nevadí, že v čierno-oranžovom outfite nepredviedla telo modelky, podstatný je spokojný a vyrovnaný úsmev na jej tvári. V nedávnom interview priznala, že to chcelo istý čas zmieriť sa so svojimi jazvami: „Keď sa teraz pozriem na svoje telo, vidím iba život. Je milión vecí, ktoré môžem urobiť – laser, krémy, čokoľvek iné – ale ja som s tým v pohode.“

selena gomez v plavkach

Kiež by si tieto slová vzali viac k srdcu aj všetci fanúšikovia. V komentároch pod fotkami krásnej Seleny sa objavujú neúprosné komentáre o tom ako pribrala a mala by so sebou niečo robiť. Ešteže existujú aj tí, ktorí si uvedomujú, čo všetko boj s lupusom obnáša a hollywoodsku krásku bránia: „Lupus spôsobujem, že vaše telo naberá a zase stráca hmotnosť bez toho, aby ste to dokázali plne kontrolovať. Okrem toho, jej telo je nádherné – Selena by sa za vás hanbila,“ dodala jedna z fanúšičiek na sociálnych sieťach.

Fotky Seleny v plavkách nájdeš →TU!

selena gomez lupus

selena gomez pribrala

Zdroj: usmagazine.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.