KONEČNE! Toto si povedal zrejme každý, kto sleduje dianie zahraničného šoubiznisu. Ten veľmi úspešne vypĺňa svetová speváčka Selena Gomez, ktorej sa tentokrát ušlo veľké množstvo kritiky. Ona však neváhala a mávnutím ruky zmiatla všetky nenávistné komentáre zo stola. Tlieskame! 🙂 

Selena Gomez podstúpila náročnú transplantáciu obličky a obdobie zotavovania jej prinieslo vážne depresie. Neľahké časy sa podpísali nielen na jej duševnom zdraví, ale zanechali stopy aj na jej tele.

Nenávisť pre krásu

Práve to sa podarilo zachytiť fotografom v Sydney, kde sa mladá speváčka opaľovala spolu s priateľmi na jachte. Pár kíl navyše upútalo až smiešne prehnanú pozornosť verejnosti a neprajníci, ktorí ju začali osočovať vyvolali z drobnosti celosvetový škandál.

Selenina reakcia

Selena však na svoju odpoveď nenechala dlho čakať a konečne reagovala na vzniknutú kauzu videom, ktoré doplnila svojim vyjadrením: “Mýtus o kráse. Posadnutosť fyzickou dokonalosťou, ktorá uväzňuje modernú ženu v nekonečnom cykle beznádeje, rozpakov a sebaneznášanlivosti, zatiaľ čo sa snaží naplniť nesplniteľnú spoločenskú definíciu bezchybnej krásy. Rozhodla som sa starať o samú seba, pretože to tak chcem, nie preto, aby som niekomu niečo dokazovala.”

Selenine fotky v plavkách nájdeš —>TU<— 

Foto: Twitter l Video: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.