Obľúbená americká speváčka a herečka Selena Gomez si prechádza veľmi ťažkým životným obdobím. Život jej prichystal jednu skúšku za druhou, no ona ako správna bojovníčka, vôbec nepoľavuje. Po rôznych pádoch, vždy vstáva a ani teraz tomu nie je inak.

Tmavovláska prekonala náročný rozchod s dlhoročnou láskou – kanadským spevákom Justinom Bieberom. Fanúšikovia tejto hviezdnej dvojice stále dúfajú, že si k sebe nájdu cestu, no Sel sa rozhodla pre razantný krok, ktorým sa chce v budúcnosti posunúť v živote ďalej.

Koniec myšlienok na blondiaka, táto etapa jej života je už dávno preč. Speváčka rozhodne vie, čo od života chce a i keď je to pre celebrity ťažké, pevne verí, že to raz dosiahne. Blízky zdroj Seleny prezradil exkluzívne pre “HollywoodLife”, po čom prahne jej srdce. Kráľovná Instagramu túži po plnohodnotnom vzťahu, aký doposiaľ nemala.

Hľadá si budúceho manžela, ktorý má byť zároveň jej najlepším priateľom. Túži po svadbe, po spoločnom rodinnom živote a po krásnych deťoch. Síce vie, že to bude ťažké kvôli okolnostiam života hviezdy, no dúfa, že sa jej to raz podarí. Držíme palce Sel!

Foto: Instagram, YouTube | Zdroj: hollywoodlife.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.