Taylor Swift a Selena Gomez svoje kamarátstvo udržiavajú už dlhé roky, avšak teraz nastala situácia, ktorú ešte nezažili – Selena bude spolupracovať s jedným z najnenávidenejších EX Taylor.

Americký spevák a herec, ktorý sa najviac preslávil v zoskupení Jonas Brothers, potvrdil, že prepožičia svoj hlas jednej z postáv v tretej časti animáku Hotel Transylvánia prichádzajúceho do kín už tento júl. Pri práci sa tak stretne aj so Selenou, jednou z najlepších kamarátok Taylor. Ak sa ti na tom stále nezdá nič čudné, pospomínaj si na spoločnú minulosť dvadsaťosemročného fešáka a pop hviezdy.

Rok 2008 priniesol jednu veľkú drámu, keď sa Joe rozišiel s Taylor cez telefón, pričom mu stačilo len 27 sekúnd. Speváčka neostala svojej povesti nič dlžná a napísala niekoľko piesní nielen o lámačovi sŕdc, ale aj o herečke Camille, s ktorou si mal vtedy devätnásťročný Joe začať príliš skoro po ich rozchode (podľa reakcie Taylor aj počas…)

Od tohto búrlivého rozchodu prešlo už 10 rokov a obaja mali viacerých partnerov (Joe sa dokonca zasnúbil), tak uvidíme, či je medzi celebritnými ex ešte stále napätie, ktoré by mohlo naštrbiť skvelý vzťah Seleny a Taylor.

Taylor Swift a Selena Gomez

Joe Jonas

Zdroj: hollywoodlife.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.