Selena Gomez a The Weeknd sú naša obľúbená zamilovaná dvojica. Tak, ako ju milujeme my, tak ju zbožňujú aj fotografovia! Teraz sa im podaril majstrovský kúsok, zachytili ich ako vychádzajú spod jednej sprchy!

O tomto páre sa neustále rozpráva, ich vzťah začína byť veľmi vážny, nakoľko sa špekuluje o svadbe a o spoločnom potomkovi. Fotografovia mali v poslednej dobe smolu, pretože Ábel má veľa práce so svojím celosvetovým turné, dvojica spolu netrávi toľko času, ako boli zvyknutí.

Sem tam si na seba hrdličky nájdu čas a niekam spoločne vyrazia. Teraz skúsili niečo iné. Párik navštívil halloweenskú hororovú noc v zábavnom štúdiu “Universal”. Spoločne navštívili horskú dráhu, z ktorej len málokto odíde suchý, nakoľko k záveru všetkých na dráhe osprchujú 😀 Krásna Selena počítala s tým, že pôjdu na túto aktrakciu, a preto sa poistila veľkou kapucňou. Jej priateľ to pojal viac humorne a nasadil si na hlavu vrece 😀 Je to veľká škoda, veď kto by už len nechcel vidieť nagelovaného krásavca s mokrými a spadnutými vlasmi? 😀

 

 

 

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.