Máloktorý celebritný pár pôsobí tak šťastne ako Miley Cyrus a jej snúbenec Liam Hemsworth, ktorí si užívajú spoločné rozprávkovo šťastné chvíle. Pred pár rokmi by nikto nečakal, že sa z Miley, rebelského idolu teenageriek, stane zamilovaná romantička. 

 

Miley a Liam majú veľké plány. Na začiatok by chceli spolu účinkovať v nejakom filme, najlepšie v romantickej komédii. Ďalší z ich plánov na tento rok sa týka ich spoločného života. Hviezdny párik plánuje svadbu a ak sa im to podarí, bude to jednoznačne najväčšia udalosť roku 2017! Ak sa už tak nestalo. 🙂

Happy Hollydaze! ☃️❄️🎄 #bestpresentwrappereva

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

Speváčka sa ďalej vyjadrila, že spoločné účinkovanie vo filme by rada realizovala ešte pred svadbou. Páči sa jej, ako sa vyvíja jej vzťah s Liamom a pokiaľ sa majú vziať, chce si byť na sto percent istá, že to bude fungovať. Miley sa v žiadnom prípade nechce nechať rozviesť, verí, že manželstvá by mali trvať navždy. Túži po tom, aby aj jej manželstvo s Liamom trvalo do konca života.

 

#liamhemsworth #mileycyrus 😌

Príspevok, ktorý zdieľa Liam Hemsworth (@teamhemsworth),

 

Niet sa čomu diviť, Miley má skvelý vzor vo svojich rodičoch, ktorí sú spolu od roku 1993 až dodnes a takisto aj Liamova rodina je skvelým príkladom zdravého manželstva. A my im samozrejme držíme palce!

 

 

throwback .. only because Liam looks good here 😏🔥 // #liamhemsworth

Príspevok, ktorý zdieľa Liam Hemsworth (@teamhemsworth),

 

good morning 💞 // #liamhemsworth #tbt

A post shared by Liam Hemsworth (@teamhemsworth) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.