Pred pár dňami sme ťa informovali o incidente, ktorý sa stal Justinovi Bieberovi, pri príchode na jeho koncert v Barcelone. “Fanúšik” mu strčil ruku do auta a snažil sa ho udrieť po tvári. Rita Ora reaguje na celú situáciu a bráni speváka. 

Krvavé fotky fanúšika, ktorého vraj napadol Justin Bieber okamžite obleteli celý internet. Bez toho, aby sa niekto zaujímal, ako to skutočne bolo, médiá a bulvár obviňovali speváka z drzého správania. Rita Ora cítila potrebu, zastať sa svojho priateľa a reagovala na celý incident viacerými vyjadreniami.

riat-ora

,,Nehovorím za nikoho, ale poznám Justina a všetko to neskutočné, čo sa okolo neho deje. Viem, aké to je, cítiť sa nepohodlne a vystrašene.” hovorí Rita. ,,Každý, kto by mal ruku cudzieho človeka na tvári, by sa bránil. Sú momenty, kedy fanúšikovia prekračujú hranice a je to doslova strašidelné.” dodáva speváčka. Tá nie je jediná, ktorá sa zastáva Justina, pridal sa k nej aj herec David Hasselhoff.

Skutočne si musíme uvedomiť, čo je priveľa. Je krásne stretnúť svoj idol, dotknúť sa ho a rozprávať sa s ním, avšak niektorí “fanúšikovia” to skutočne preháňajú. 🙁

rita-justin

Foto: Twitter