O Rihanne dobre vieš, že si nedáva servítku pred ústa a povie veci tak, ako jej narástol jazyk. To dokázala aj v najnovšom rozhovore, kde sa jej reportérka spýtala na to, či sa zúčastní kráľovskej svadby princa Harryho a Meghan Markle, 19. mája.

Už prvá reakcia barbadoskej krásky naznačovala, že samotná otázka bola pre ňu vyslovene blbosť. Jej odpoveď znela: „Prečo si myslíte, že som pozvaná?“ , po čom redaktorka chvíľku zaváhala, kým zo seba vypotila odpoveď: „Neviem, stretli ste sa s ním!“.

Pobavená speváčka sa len pousmiala a pustila sa do reportérky slovami: „OK, vy ste stretli mňa, vážne si myslíte, že vás pozvem na svadbu?“. Šok, ktorý určite nastal na strane reportérky síce nebolo vidieť, no obe sa to nakoniec pokúsili odľahčiť smiechom. TRAPAAAAAS!

rihanna strapnila redaktorku

rihanna kralovska svadba

Zdroj: teenvogue.com | Foto: Instagram | Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.