Určite poznáš ten pocit, keď v žalúdku cítiš príjemné chvenie a po mysli ti neustále behá tvoj najnovší objav. K tomuto radostnému obdobiu neodmysliteľne patria aj zaľúbené piesne, ktoré tento neobyčajný pocit znásobujú ešte viac.

Redakcia TopGirl ti prináša rebríček desiatich najkrajších, najlepších, najsladších a najzaľúbenejších piesní, ktoré ti v momente roztopia srdce a vyčaria obrovský zamilovaný úsmev na tvári. Niektoré sú pomalé, iné rýchle, no všetky v sebe nesú to isté posolstvo. Našla si si medzi nimi aj svoju obľúbenú? Ak nie, napíš nám, ktorá je tvojím N.1! 🙂

Lana Del Rey – Video Games

Lana pravidelne vypúšťa do sveta neobyčajné klipy ešte s nevšednejším textom. Jej debutom sa stala práve táto pieseň, ktorou si získala srdcia mnohých ľudí po celom svete (aj toho môjho 🙂 ). Jej slová sa rozhodne každému vryjú do pamäti: “…nebo je miesto na Zemi, keď som s tebou…hovoria, že svet bol vytvorený pre dvoch. Život stojí za to vtedy, keď ťa niekto miluje, tak ako ty mňa teraz…”.

Ellie Goulding – Your Song

Táto pomalá pieseň, ktorá je sprevádzaná klavírom, pochádza z repertoáru velikána menom Elton John. Jej text je naozaj pohladením duše, v ktorom sa nachádza jednoduchá, no krásna a pravdivá veta: “…ako úžasný je život, keď si na svete…”. Ellie je jedna z mnohých známych interpretov, ktorá sa pustila do jej prespievania a naozaj sa jej vydarila.

Beyoncé – End Of Time

Rýchla pieseň, ktorá ťa doslova donúti vstať a tancovať, no aj Beyoncé v nej zakomponovala neuveriteľne silné a láskavé slová. Vo svojej pesničke spieva, že svoju polovičku bude milovať tak hlboko a až do konca všetkých čias.

John Legend – All of Me

Spevák túto pieseň venoval svojej milovanej manželke Chrissy Teigen, ktorá si zahrala aj v samotnom videoklipe. John spieva: “…pretože všetko zo mňa, miluje všetko z teba…si môj koniec a môj začiatok…”. Text tejto piesne je naozaj nádherný, no nie?

Clean Bandit ft. Jess Glynne – Rather Be

Na prvé počutie rezkejšia pieseň, no aj napriek tomu je oslavou lásky. Úspešný hit hovorí o tom, že nezáleží na tom kde sme, pokiaľ sme so svojou milovanou polovičkou, pretože niet miesta, kde by bol človek radšej.

Katy Perry – Unconditionally

Táto pieseň bola ovplyvnená aj jej bývalým priateľom Johnom Mayerom, s ktorým kedysi tvorila pár. Už podľa názvu je očividné, že Katy spieva o bezpodmienečnej láske medzi dvoma ľuďmi.

Cheryl Cole – Parachute

Pieseň z roku 2010 má dokonalo prepracovaný klip, za ktorým zároveň nezaostáva ani jej samotný text. Cheryl sa ukázala aj ako schopná tanečníčka a popri tom si spieva: “…nepotrebujem padák, zlato, keď mám teba…chytíš ma, keď budem padať dole…”.

Kylie Minogue – Love At First Sight

Nestarnúca kráska Kylie Minogue v tejto pesničke spieva o láske na prvý pohľad a o tom, ako sa zrazu všetko zlé zmenilo na dobré.

Ed Sheeran – Thinking Out Loud

Nie je pesnička, ktorá by sa Edovi počas jeho kariéry nepodarila. Romantický klip s krásnym textom o láske, ti proste musí roztopiť srdce.

Michael Bolton – When a Man Loves a Woman

Jedna z najväčších klasík všetkých dôb, ktorá je doslova nadčasová. Je pravda, že: “…keď muž miluje ženu, na nič iné nemyslí a vymenil by celý svet za dobrú vec, ktorú našiel…”. 🙂

Foto/Video: YouTube