Niekedy sa aj dlhoročné romány nekončia šťastne. Niekedy sú rozdiely v rozvrhu či nezvládnuteľné fanynky dôvodom k rozchodu. To my, obyčajní smrteľníci, nepochopíme. Tento rok bol skutočne bohatý na šokujúce konce, poď sa spolu s nami pozrieť na rebríček tých najnečakanejších. 

 

Angelina a Brad

Nečakaná informácia obletela média len nedávno. Angelina podala návrh na rozvod, vraj sú názory manželov na výchovu detí rozdielne. Doteraz však nevieme pravý dôvod. Hovorilo sa o nevere aj o týraní zo strany Brada.

Jennifer a Casper

Aj keď spolu chodili dlho, žiadny dramatický rozchod sa nekonal. Zoznámili sa ešte v roku 2011, keď bol Casper Smart tanečníkom na jej speváckom turné.

Brooklyn a Chloe

Prvýkrát sa stretli ešte v roku 2014, no ich láska nevydržala veľmi dlho.

Bella a Gregg

Hviezdy z Disney Channel spolu randili viac ako rok avšak rozchod prišiel ako bles z jasného neba. Rovnako sa začala Bella bozkávať so ženami a teraz už randí s hereckým kolegom zo seriálu Teen Wolf.

Taylor a Calvin

Aj napriek všetkým mediálnym hádkam a konfliktom sú vraj priatelia, navzájom si odpustili a momentálne sú obaja single. Aj keď Taylor už stihla “robiť lásku” aj s Tomom Hiddlestonom. 🙂

Taylor a Lady Gaga

Dlhotrvajúci vzťah po piatich rokoch stroskotal. Šokujúca informácia zaskočila fanúšikov tesne pred očakávanou svadbou.

Iggy a Nick

Rok po zásnubách sa láska skončila. Nick speváčku škaredo podviedol a aj keď sa mu snažila odpustiť a znova mu veriť, nedalo sa to.

Zac a Sami

Rovnako sa rozpadol aj dvojročný vzťah Zaca a modelky Sami. Herec je doteraz sám. Na oko dokonalému vzťahu zrejme niečo chýbalo.

Demi a Wilmer

Po šiestich rokoch si uvedomili, že si lepšie rozumejú ako najlepší priatelia, než ako partneri. Doteraz sa z tohto rozchodu nevedia spamätať najmä fanúšikovia. 🙂 Demi už totiž nového frajera má.

Bella a The Weeknd

Najčerstvejší a rovnako neočakávaný rozchod. Aj keď sa stále ľúbia, nemajú na seba čas a momentálne majú veľmi nabité rozvrhy.

Foto: Twitter, giphy.com