Je fajn mať najlepšiu kamarátku, ktorej môžeš kedykoľvek a čokoľvek povedať. Zdôveriť sa s radosťami aj starosťami, nádejami aj obavami. Je to prirodzená súčasť našich životov. Avšak niekedy sa môže stať, že práve ona bude dôvodom rozpadu tvojho vzťahu. Je dôležité nájsť rovnováhu medzi tým, čo všetko by mala vedieť a čo už vedieť nemusí.

1. Nezdieľaj s ňou všetko

Niektoré veci sú príliš súkromné, netreba ich vyťahovať pred kamarátmi. Maj na pamäti, že tvoja kamoška nie je zaľúbená do tvojho chalana, ona má rada teba, takže cíti potrebu chrániť ťa. Preto, ak sa jej zdôveríš s niečím pikantným v štýle, mám pocit, že preňho nie som dosť dobrá, alebo že ste sa pohádali, tak mu ona sama pôjde vyčistiť žalúdok a tým môže spôsobiť, že váš vzťah stroskotá.

 

2. Dobre si premysli, čo jej hovoríš

Podľa odborníka sa väčšina z nás nehovorí svojej kamarátke o nepríjemných momentoch vo vzťahu. S partnerom si to vysvetlíš a všetko bude fajn, no tvoja BFF si to bude stále pamätať a môže dôjsť k tomu, že keď budeš na vážkach, či je pre teba ten pravý, tak ti pripomenie tieto škaredé spomienky a ty to ukončíš.

3. Tvoj partner by mal byť číslo 1

Pravdepodobne bola tvoja naj kamoška (a určite stále bude) najdôležitejšou osobou. Ak máš ale zmysluplný vzťah, venuj sa najmä priateľovi. Nemôžeš nechávať partnera na vedľajšej koľaji príliš dlho, mohol by to pochopiť tak, že ti je kamoška vzácnejšia ako on. Ale áno, ONA tu bola skôr a vždy bude mať na teba väčšie právo. Niekedy napríklad nie je na škodu, keď si zájdete s kamarátmi von a trošku si od seba odpočiniete. Aj keď je chalan tvojou jedničkou, kamošku nesmieš zanedbávať!

4. Ukáž, komu si verná

Veľa odborníkov sa zhodlo na tom, že nie jeden chalan povedal, že mu prekáža, ak jeho priateľka hovorí o všetkom o ich vzťahu svojej kamarátke. Mala by si udržať v tajnosti váš súkromný život, menšie problémy, akúkoľvek negatívnu časť vášho spoločného života. Ak máš nejaký problém, rieš ho s ním. Hlavne sa vyhni tomu, aby si v spoločnosti vašich priateľov, kde je aj tvoj vyvolený, rozprávala o súkromných veciach v zlom.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.