Neuveriteľné! Veď len nedávno sme za tento hit hlasovali v rebríčkoch a dnes je to už 10 rokov. Áno, o pár dní oficiálne oslávi svoje desiate narodeniny hit “I Kissed A Girl”, s ktorým Katy Perry urobila dieru do sveta. 

Vlastým menom Catherine Hudson sa pred desiatimi rokmi dostala do povedomia širokej verejnosti prvým obrovským hitom, ten jej pochválila aj samotná kráľovná popu Madonna.
Refrén jej napadol po rannom zobudení a skladba vyše roka ležala len tak v zásuvke, vlastne ju dokončila len tak, na poslednú chvíľu.

Kým sa inšpirovala? Podľa vlastných slov ju vždy fascinovali pery Scarlett Johansson, neskôr priznala, že vychádzala z vlastnej skúsenosti, keď dávno pobozkala Miley Cyrus.

V jednom rozhovore povedala, že vôbec nie je lesbička, ani ňou nikdy nebola. Chcela len poukázať na ľahkovážny štýl dievčat v dnešnej spoločnosti. Videoklip mal premiéru 16.mája 2008 a trhol všetky rebríčky 🙂

Foto: Instagram | Video: YouTube | Zdroj: europa2.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)