Aj keď je jasné, že niekomu sa darí v chudnutí viac, niekomu menej. Ale ak chceš, pokojne to hoď na zverokruh, zlú konšteláciu hviezd a nesprávne znamenie 😀 Konečne sme zistili, že ono to tak naozaj je. 

Ak veríš na horoskopy, hviezdy a znamenia, pozorne čítaj. Mesiac, v ktorom si sa narodila, ovplyvňuje aj tvoj ďalší život, charakter a osobnostné znaky. Dokonca, neverila by si, ale znamenie ovplyvňuje aj chudnutie.

Ktoré znamenia chudnú najrýchlejšie?

Vodnár 

Zvedaví vodnári sa neboja vyskúšať rôzne diéty a všelijaké nové techniky k úspešnej strate hmotnosti. Navyše, nebudú jesť v kuse to isté, milujú pohyb a nové kurzy zumby, airobiku, akrojógy či spinningu 🙂

Blíženci 

Určite dobre vieš, že blíženci málokedy obsedia na jednom mieste. Pohyb majú v krvi a leňošiť sa im naozaj nechce. Sú stále v pohybe a vlastne, diétu ani nepotrebujú. Navyše, veľkou výhodou je, že pri jedle nerozprávajú, jedia pomaly a zároveň papajú vždy pravidelne.

Panna

Tajomstvo tohto znamenia spočíva v precíznosti a puntičkárstve. Veci majú pod kontrolou a sú nohami pevne na zemi. Presne poznajú zloženie svojho jedla, rátajú si kalórie a vedia, kde a koľko energie spotrebujú.

Škorpión 

Škorpióny myslia racionálne a sú veľmi tvrdohlaví, navyše, nemajú problém vytrvať. Ideálnou voľbou je pre nich pilates a zumba, no zvládnu aj šialenejší druh športu. Sú veľmi zodpovední a disciplinovaní. A čo je najlepšie? Nikdy sa nevzdajú 🙂

Foto: Pixabay | Zdroj: bunte.deZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)