V súčasnosti tú najznámejšiu americkú rodinu pozná snáď celý svet. Všetci poznajú ich vzhľad, vzťahy či osudy. Ako však rodina Kardashian/Jenner vyzerala predtým, ako sa z nich stali verejne známe osoby? 

Každý jeden člen z tejto celebritnej famílie sa do povedomia ľudí dostal nielen vďaka rodinnej šou, ale aj vlastným verejným pôsobením. Ženské pokolenie Kris Jenner a jej dvoch manželov sa pustilo aj do rôznych vlastných biznisov, ktoré im v súčasnosti veľmi vynášajú. Založili módne či kozmetické značky, vytvorili vlastné kolekcie, pustili sa do písania a vydávania kníh. Robert Kardashian a jeho snúbenica si zasa vytvorili reality šou, ktorá mapovala ich spoločný život. Všetkého, čoho boli súčasťou, sa premenilo na jeden veľký úspech a našlo si mnoho fanúšikov po celom svete. Celý svet vie ako jednotliví členovia vyzerajú dnes. Ako však táto celebritná rodinka vyzerala pred svojou najväčšou slávou? Kylie Jenner si zaspomínala na dávne časy a zverejnila fotografiu z minulosti, ktorá vám na túto otázku odpovie.

past

Slávni súrodenci sa pred svojou najväčšou popularitou na seba veľmi ponášali a hneď na prvý pohľad na nich bolo jasné, že sú jedna rodina. Hnedé vlasy a výrazné oči tej istej farby boli ich poznávacím znamením. Najmladšie Jennerky boli ešte malé deti, Rob sa pýšil svojim fešným vzhľadom a Kourtney sa hádam ani výrazne nezmenila odvtedy, čo bola urobená táto snímka. Ako vyzerajú tieto televízne osobnosti v súčasnosti?

Kourtney Kardashian (37)

kourtney

Kim Kardashian (36)

kim

Khloé Kardasian (32)

khloe

Rob Kardashian (29)

rob

Kendall Jenner (21)

kendall

Kylie Jenner (19)

kylieFoto: Instagram, Twitter