Mladé dievča pracuje ako zdravotná sestra a svoju profesiu miluje. V práci jej neprekáža ani jej špecifický výzor – má dúhové vlasy a po tele piercingy a tetovania. Keď v jeden večer odchádzala z nemocnice, ani netušila, čo dokáže jej vizáž spôsobiť.

Zdravotná sestra sa vybrala na večerný nákup. Predavačka pri pokladni si ju pohoršene obzerala. “Kde pracujete?,” pýta sa jej. “Som zdravotná sestra,” odpovedá dievča.

Predavačka nechápavo krútila hlavou. “V obchode takto vyzerať nemôžu, tak prečo je prípustné, že človek, ktorý pracuje v nemocnici vyzerá ako nejaký feťák a kriminálnik?” Avšak, reakcia zdravotnej sestry ju zaskočila.

„Nikdy sa nestalo, že by mi moja farba vlasov niekedy zabránila v tom, aby som zachránila ľudské životy. Moje tetovanie nikdy nezastavilo pacientov, aby ma chytili za ruku, zatiaľ čo plakali a báli sa, čo sa stane. Môj piercing na uchu mi nikdy nezabránil v tom, aby som počúvala o ich lepších či horších dňoch, ba dokonca, o ich poslednej vôli,” vraví dievča. Táto úprimná odpoveď sa okamžite stala virálom.

Video/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.