Určite ťa zaujíma, ako je možné, že si modelky stále udržiavajú štíhlu postavu. Čo všetko preto musia obetovať, aby vyzerali tak dobre? Dievča, ktoré patrí medzi elitu anjelikov z prehliadok Victoria’s Secret, prezradila tajomstvo štíhlej línie. A veru jej diétne triky ťa prekvapia!

Bridget Malcolm (26) je austrálska modelka, jej tajomstvom je voda! Bridget je vegetariánka, ale svoje telo stavia na základoch vody. Hneď ako ráno vstane, vypije až dva litre vody a k tomu si dá vegetariánsky milk shake s čokoládovou príchuťou. Snaží sa za celý deň vypiť 4-5 litrov, čo je aj podľa odborníkov veľké množstvo.

Tiež sa riadi zásadou, že konzumuje iba počas denného svetla. Preferuje prírodné organické jedlá, ako väčšina jej kolegýň na móle. Ku každému si dáva tofu či fazuľe kvôli prísunu proteínov, ale nevynecháva ani zeleninu, kvôli vláknine. Medzi jednotlivými jedlami si dá vždy 3 hodinovú pauzu!

Jej trikom sú aj cherry paradajky, ktoré si berie všade so sebou. Ak dostane chuť na niečo sladké, vždy jej pomôžu. Keď je príliš hladná a nemá po ruke žiadne organické jedlo, jednoznačne vyhrávajú paradajky, ale tiež si bráva orechy, zeleninu či humus.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.