Najmä v letnom období je pre väčšinu báb príťažlivá opálená pokožka v kombinácii s vypracovaným telom. Nevieme s čím to súvisí, avšak aj chlapi sa občas radi zadívajú po peknej ženskej riťke. Prečo by sme sa teda my nemohli pozrieť tiež po niečom chrumkavom? Veď predsa, máloktorá baba u chalanov obľubuje výzor a´la biela múka. 🙂

Dievčatá si už v mladosti vytvoria ideál dokonalého muža, vedľa ktorého by sa chceli prebúdzať každý deň. Zväčša ide o vtipných a rodinne založených chlapíkov, ktorí majú zmysel pre romantiku a umenie. Ak sa pozrieme na južanské typy, úprimne, ešte sme nestretli nikoho, kto by nemal vášeň pre hudbu a tanec. Sme si isté, že každá žena vie oceniť, ak sa vie chlap hýbať.

Hovorí sa, že gentlemani už dávno vymreli, no chlapi s južanskými koreňmi sú výnimkou. Nestane sa, aby vám neotvorili dvere, prípadne ich zabuchli pred nosom, nepomohli s taškami či nedali prednosť. Vždy vedia ženu prekvapiť a očariť, podotýkame VŽDY!

Letný flirt je len letný flirt a ver, že ani u tých našich slovenských chlapov sa nie je na čo sťažovať. Všetko závisí od typu osobnosti, porozumení a možno práve doma nájdeš tú svoju ,,spriaznenú dušu”, na ktorú raz nedáš dopustiť. 🙂

Foto: TwitterZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)