Poznáte ten pocit, keď sa hodinu stajlujete na rande, aby ste vyzerali čo najlepšie a po príchode sa na vás váš chalan pozerá takým tým pohľadom: “Drahá, čo to máš preboha na sebe?” Ako správny “džentlmen”, samozrejme, nepovie ani slovo, iba si nechápavo prezerá váš outfit. Čo sa chlapom na nás nepáči?

 

UGGS

Označované aj ako najškaredšie topánky na svete už takmer opustili prvé priečky obľúbených ženských kúskov, no stále ich môžme vidieť na mnohých dievčatách. Neforemné, neestetické a pre mužov absolútne nepríťažlivé.

VEĽKÉ OKULIARE

My ich milujeme, mužov privádzajú do zúrivosti. Okuliarmi alá “mucha” si rozhodne nezískate chlapské srdce (a ani pozornosť).

PEPLUM

Topy a šaty, ktoré nesú označenie “peplum” sa vyznačujú rozšíreným volánom v oblasti vašich bokov. Na tomto trende nie je nič zlé, no nie každá žena si ho môže dovoliť. Niekedy tým docielite presne to, čo nechcete – peplumové kúsky môžu nežiadúco zvýrazniť vaše nedostatky.

DLHÉ NECHTY

Príliš dlhé drápky sú horor pre mnohých mužov. Okrem toho, že im to príde prehnané a desivé, nedokážu pochopiť, ako sme schopné s takými nechtami vykonávať každodenné úkony.

DOKRESLENÉ OBOČIE

Dokonalé línie obočia sú snom každej ženy a nočnou morou každého chlapa. To, čo si tak úporne dokresľujeme celú večnosť považujú muži za neprirodzené, umelé a prehnané.

ZVÝŠENÝ PÁS

Nohavice so zvýšeným pásom sú zaručený spôsob ako schovať nedostatky a naštvať každého chlapa. Takisto ako pri peplum topoch, aj zvýšený pás väčšinou preferujú ženy, ktoré na to nemajú správny typ postavy.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)