Ako iste vieš, Taylor si momentálne žije svoj bezstarostný život po boku nového frajeríka, Joea Alwyna. Veci však naberajú skutočne vážny smer, speváčka sa podľa všetkého odhodlala k veľkému kroku. Je to pravda alebo len nezmyselné klebety? Utvor si názor sama. 

Fúúha, tu nám ide pekne do tuhého. Podľa posledných informácií kúpila autorka hitu “Shake It Off” luxusnú rezidenciu v severnom Londýne, a to len preto, aby bola k Joeovi bližšie a nemusela prespávať v hoteli či u neho doma. Podľa denníka The Sun sa Taylor rozhliadala po bývaníčku už pekne dávno, až teraz však našla ten pravý.

Zdroj denníku potvrdil, že hľadala niečo tiché a dedinské, niečo, kde by zamilovaný párik nikto neotravoval. Každopádne, ďalší zdroj potvrdil portálu Eonline, že ide len o bohapusté klebety a nič z toho nie je pravda. Tak ako teraz? Uvidíme, či si Tay zbalí svojich päť sliviek a odíde spoza veľkej mláky do Anglicka nadobro ♥

 Foto: Instagram | Zdroj: thesun.com, eonline.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)