Podľa hlasovania fanúšikov britského časopisu GQ poznáme najlepšie oblečeného muža roka 2017! Mladý spevák sa oblieka tak dobre, že vyhral titul budúcnosti. 

Každoročne sa najlepšie oblečeným mužom stane niekto nový a pre daného umelca je to skutočne pocta. Tento rok si titul odniesol mladučký Zayn Malik, ktorý strčil do vrecka všetkých ostatných. Nie je to však prvýkrát, kedy sa Zayn môže pýšiť týmto prestížnym titulom. Vyhral už v roku 2013. Zaujímavosťou je, že je jediným mužom, ktorý tento titul vyhral až dvakrát! Tento rok porazil aj obľúbeného herca Toma Hiddlestona o viac ako 30 000 hlasov.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Malikov štýl je premyslený a zároveň veľmi rád experimentuje. Okrem zviditeľnenia streetwear sa Zayn pravidelne zúčastňuje na Fashion Weekoch a jeho meno nie je cudzie ani v okruhu návrhárov ako Karl Lagerfeld, Pierre Hardy alebo Tommy Hilfiger. Nedávno svet obletela informácia, že on sám bude pracovať na najnovšej kolekcii značky Versus Versace.

Povedzme si však narovinu, ako inak ak nie štýlovo by sa mal obliekať muž, ktorý randí s momentálne najžiadanejšou topmodelkou súčasnosti? Nie že by sa Zayn predtým ako stretol Gigi obliekal zle, no spolu tvoria ten správny fashion koktejl, nad ktorými sa rozplýva nejeden módny nadšenec.

Foto: Instagram, Twitter