Pietro Boselli je nielen mladý, krásny, obdivovaný, chcený, no zároveň je živým dôkazom, že aj pekná tvárička dokáže dosiahnuť nevídané úspechy v štúdiu. Fešák s talianskymi koreňmi sa môže popýšiť takým vzdelaním, o ktorom mnohí môžu len snívať. 

Mladík predstavuje hriešnu kombináciu vzdelania a neuveriteľnej príťažlivosti, ktorá sa len tak často vo svete nevidí. Pietro vo svojom živote vyskúšal dve rôzne povolania, ktoré sú naozaj diametrálne odlišné. Chlapík s fešným kukučom sa pustil do náročného štúdia, čo ho nakoniec doviedlo k učiteľskej práci. Vďaka svojmu váženému titulu “PhD.” z inžinierskeho odboru sa stal vysokoškolským profesorom a pôsobil v Anglicku na univerzite. Pietro však už na prvý pohľad pútal pozornosť nielen dievčat, ale aj chlapcov. Svojou mužnou a vyšportovanou postavou bol doslova neprehliadnuteľný.

Po prepuknutí, že Talian už pracoval aj ako model, sa nakoniec rozhodol, že so svojou prácou učiteľa sekne a bude sa výlučne venovať len druhému odboru. Veľkou zaujímavosťou je to, že do tejto sféry sa dostal ako malý 6-ročný chlapček. Už v tomto útlom veku spolupracoval s velikánom Giorgiom Armanim. Fešný mladík si podmanil celý svet aj v dospelosti a vďaka svojej kráse i vysokoškolskému vzdelaniu sa zaiste môže pýšiť tým najväčším a najrôznorodejším fanklubom. Veď len na Instagrame má vyše 1,6 milióna sledovateľov! 🙂

Foto: Instagram