Nie je ľahké nájsť toho správneho na cestu životom, aj keď to už niekoľkokrát vyzeralo nádejne. Alebo sa možno bojíš, že si ho už dávno stretla a premárnila si svoju jedinečnú príležitosť. Nemaj obavy! Prezradíme ti, ako pravú lásku zaručene spoznáš! 

 

Plánuje spoločnú budúcnosť

Ani ho nenapadne, že by ste niekedy mali byť oddelení. Počíta so spoločnou dovolenkou, radí sa s tebou ohľadom novej práce, ale napríklad aj o tom, čo budete robiť cez víkend. Občas nadhodí, čo si spoločne zaobstaráte alebo čo bude až … Podľa tohto správania ľahko spoznáš, či s tebou vo svojom budúcom živote počíta alebo nie. Ak je pre tvoju drahú polovičku spoločná budúcnosť jasne daná, máš vedľa seba toho pravého.

Nechce na tebe nič meniť

Miluje ťa takú, aká skutočne si. Nehovorí: ,, Prestaň robiť toto, správaj sa takto.” Si preňho jednoducho dokonalá aj napriek tvojím drobným chybičkám. Keby si sa zmenila, už by si nebola tá, do ktorej sa zamiloval. Tvoj priateľ od teba nechce, aby si sa menila. A to si váž.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988

Vychádza dobre s tvojimi kamarátmi a rodičmi

Ak je vaša láska tá pravá, snaží sa vychádzať nielen s tebou, ale aj s tvojimi rodičmi, príbuznými, známymi. Ak sa nechce priateliť s tvojimi kamarátmi, môže sa im pokojne vyhýbať. Nikdy by ich však nemal pred tebou ohovárať alebo ti zakazovať stretávať sa s nimi.

Je mu smutno

Volá ti, alebo píše cez deň? Zaujíma sa o to, čo práve robíš? Ak to nevyjadrí slovne, pri stretnutí ťa objíme o niečo silnejšie, keď už ste spolu, venuje sa len a len tebe. Jednoducho na ňom vidieť, že sa mu po tebe pri akomkoľvek odlúčení cnie.

3a36ef1c00000578-3921840-image-a-26_1478731059988Nehanbí sa povedať, že ťa miluje

Pred rodinou, priateľmi, na verejnosti, aj keď ste len sami dvaja. Nebojí sa prejaviť svoje city k tebe. Ak sa bez problémov vyjadrí aj na verejnosti, môžeš si gratulovať. Chytí ťa za ruku. Pri stretnutí pohľadov sa na teba len tak usmeje. Je to tak? Ak áno, potom ti gratulujeme. Miluje ťa!

Foto: Instagram