Nech tvoj rozchod prebiehal akokoľvek, všetky majú jedno rovnaké. Prinášajú so sebou zmes smútku a voľnosti. Vypočuj si týchto pár porozchodových pesničiek, ktorých text ťa presvedčí o tom, že tvoj život nie je úplne nanič.

 

Little Mix – Shout Out to My Ex

Dievčatá z Little Mix sa rozhodli bývalým poďakovať za všetky zlé veci, ktoré im urobili. Pretože „To zo mňa urobilo to, čím som teraz”.

Sia – Confetti

Sia si bude radšej užívať svoj život sama, ako by ho mala stráviť s niekým, kto jej neustále klamal. „Nie, nebudeš mi chýbať, nebudem plakať, neľutujem to, / nie, nebudem to akceptovať, nie, ja nepotrebujem špinavé konfety”.

 

 
Lady Gaga – Perfect Illusion

Lady Gaga sa vcítila do kože každého, kto si až po rozchode uvedomil, že jeho vzťah nikdy nestál za veľa. „Nebola to láska, bola to dokonalá ilúzia, chybne považovaná za lásku”.

Shawn Mendes – Stitches

Shawn vie, aké to je trápiť sa aj dlho po rozchode. A dáva ti aj návod ako celé trápenie ukončiť: „Keď ťa prestanem nazývať mojou láskou / Posuniem sa ďalej”.

Álvaro Soler – Sofía

Álvaro sa nebojí priznať chyby, ktoré počas vzťahu urobil: „Viem, že som ti pristrihol krídla / On ti pomohol lietať, pomohol ti snívať”.

Foto: Pixabay | Video: YouTube