Spomínate si na mladé dievča, ktoré svojim debutovým singlom “Leave (Get Out)” dobyla mnohé rebríčky po celom svete? Od svojho úspešného vstupu na hudobnú scénu ubehlo vyše desať rokov. Čo robí speváčka v súčasnosti? 

Písal sa rok 2004, kedy mladá a nádejná hudobníčka vypustila do sveta svoj prvý veľký singel, ktorý pochádzal zo školského prostredia. Vďaka tejto piesni sa z nej stala behom pár dní obrovská hviezda a z jej skladby sa stal jeden z najhranejších singlov v tom roku. Je neuveriteľné, ale JoJo v tom období mala len trinásť rokov! Málokomu sa totižto podarí v tak mladom veku dosiahnuť takéto nevídané úspechy.

Od jej veľkého vstupu do hudobného priemyslu ubehlo už dvanásť rokov a mladá Američanka má v súčasnosti už 25 rokov. Počas svojho pôsobenia sa okrem hudby venovala i herectvu a zahrala si v pár filmoch, no v tomto smere nezaznamenala obrovské úspechy. Ako muzikantka sa venovala svojej vášni naďalej a vydala ďalšie albumy, ktoré taktiež išli “na dračku”. Pri hudbe zostala aj v súčasnosti. Svojim štýlom a prirodzenou krásou rozžiari zakaždým nejednu miestnosť či spoločenskú udalosť. 🙂

j1 j2 j3

j4 j5

j6 j7

Foto: Instagram | Video: Youtube