Tmavovlasé rozmaznané dievča z bohatej rodiny – to bola postava hrdinky Gossip Girl a presne takto si ju každý zapamätal. Leighton Meester zostala gaštanovej farbe vlasov verná aj v súkromnom živote a po dlhých rokoch sa rozhodla pre radikálnu zmenu, ktorá ti vyrazí dych!

Svoju korunu krásy zverila do rúk vychytenej kaderníčky hollywoodskych hviezd Aury Friedman. Celý proces zmeny na platinovú bloncku trval neuveriteľných 6 hodín, no výsledok určite stojí za to. Herečka sa ním pochválila na Instagrame.

Možno ani ty nevieš, že kráska je dokonca prirodzenou blondínkou, no pre úlohu panovačnej Blair sa plavých vlasov musela vzdať. Očividne sa jej to zapáčilo natoľko, že bola ochotná absolvovať nekonečný maratón farbení na brunetku. Teraz skúša nový extrém a uvidíme, ako dlho jej nový look vydrží.

blair waldorf blond

leighton meester blondina

leighton meester nove vlasy

Zdroj: elle.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.