Ľúbi ma, neľúbi ma, ľúbi ma, neľúbi ma… Nejedna z nás už trhala lupienky margarét, aby zistila, či má o ňu princ z najtajneších snov záujem. Dámy, dáme vám jednoduchú radu. Keď sa najbližšie zamilujete, netreba ničiť nevinné kvety, stačí len vnímať postoj, aký voči vám muž zaujme. Pomocou týchto jasných znamení zistíte, či o vás má alebo nemá záujem.

 

Uhládza si vlasy

Uhládzanie si vlasov je jedným zo spôsobov, pomocou ktorého sa snaží dodať si istotu. Keď sa mu zdáme atraktívne, inštinktívne si upraví vlasy, aby spravil dobrý dojem. To isté platí aj v opačnom prípade.

Ruky si dá k pásu

Umiestnenie rúk k pásu alebo do vrecka znamená preukázanie sily. Je jedno, či sedí alebo stojí. Je to vrodené gesto a muž ho robí bez toho, aby si to uvedomil.

Vzpriami sa

V ríši zvierat je známe, že samci sa naparujú a dvíhajú perie alebo kožu. Muži sú podobní. Snažia sa vyzerať čo najväčší nech si ich objekt záujmu všimne.

Chodidlá natočí priamo na teba

Rozkročené chodidlá symbolizujú otvorenosť, teda záujem. Často si tento postoj ani nevšimneme, až kým k nám neotočí hlavu.

Je zhovorčivý

Keď sa objavíte, začne viac rozprávať. Muži chcú zapôsobiť, aby ste o nich vedeli a všimli si ich. Niekedy nám môžu pripadať blázniví, keď rozprávajú nezmysly.

Kopíruje postoje tela

Aby zaujal, tak sa vás snaží napodobniť – dať rovnako ruky, nohy, jednoducho robí to, čo vy. Snaží sa nájsť niečo spoločné v jeho reči tela.

Červená sa

Všimnite si jeho výraz tváre. Priateľský výraz s úsmevom znamená, že je mu príjemne a mierne červenanie všetko potvrdí.

Zdroj/Foto: brightside.meZora
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)