Svetoznáma modelka Cara Delevigne si za celý svoj život vybudovala obrovskú kariéru, ktorá ju baví a aj živí. Jej tvár pozná asi každý, nakoľko nie je len modelkou, ale aj tvárou rôznych reklamných kampaní, dokonca aj herečkou a speváčkou. No cesta za slávou nebola taká ľahká, ako možno na prvý pohľad vyzerala.

Cara sa stala obeťou obťažovania ako niekoľko ďalších slávnych hviezd, známym magnátom Harvey Weinsteinom. Medzi ostatné obete patrili napríklad: Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lawrence a veľa iných.

Verejne je známe, že veľa hviezdičiek urobí čokoľvek, aby dosiahlo svoj vytúžený sen. Je takou hviezdou aj Cara? Magnát ju mal obťažovať viac ako dvakrát. Vtedy sa modelka cítila bezradne a bola naplnená strachom.

Vo svojom vyhlásení uviedla, že ju prvýkrát obťažoval práve v momente, keď prechádzala od modelingu k herectvu. Vraj jej zavolal a rozhovor s ním bol pre ňu veľmi nepríjemný, nakoľko jej dával nechutné návrhy. Druhýkrát ju otravoval priamo počas nahrávania piesne a medzi dverami ju chcel nasilu pobozkať, no ona rýchlo zutekala preč. Boli to traumatizujúce zážitky, priznáva modelka. 🙁

Foto: Instagram, Tumblr | Zdroj: teenvogue.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.