Katy Perry a Lionel Richie sú aktuálnymi porotcami americkej verzie Superstar. Každým kolom hodnotia spevácke výkony talentovaných súťažiacich a neraz im na adresu zúčastnených ujdú aj silnejšie slová. Tentoraz svoj názor vyjadril otec Sofie Richie, ktorý ako príklad speváka, čo nevie zaspievať vysoké tóny, použil meno ex-priateľa jeho dcéry, Justina Biebera.

 

Od Lionela zaznelo: „OK, ak spevák vie dokonale trafiť každý tón, prečo každý kto to dokáže nemôže byť superstar? Odpoveď znie – jedinečná kvalita. Pozrite na Willieho Nelsona, zvládne zaspievať gospelové tóny? Umm, nie! A Bieber, ten tiež nespieva vysoko.“ Po silných slovách do debaty vstúpila Katy Perry, aby sa Justinových kvalít zastala: „Ale on dokáže zaspievať vysoké tóny,“ na čo Lionel stroho odpovedal: „Ja len hovorím.“

american idol katy perry lionel richie

Zdá sa teda, že Lionel má na bývalého frajera svojej dcéry stále ťažké srdce. Hoci si od ich rozchodu s ním v roku 2016 našla novú, o 15 rokov staršiu lásku (Scotta Disicka), legendárny otecko si poznámku na adresu talentovaného mladíka očividne nevedel odpustiť. Máme však obavy, že s týmto tvrdením ďaleko nepochodí, pretože „Belieberi“ na čele s Katy Perry sa na anjelský hlas najslávnejšieho speváka tejto doby pozerajú totálne inak!

justin bieber sofia richie

lionel richie o bieberovi

Zdroj: usmagazine.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša hlavne info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.