Aký si typ osobnosti? Zisti to pomocou tohto osobnostného testu. Pozri sa pozorne na obrázok. Je na ňom koláž zvierat, z ktorých každé má určitú symboliku. To, ktoré uvidíš ako prvé, o tebe prezradí pravdu!

 

Obrázok:

Nemusíš sa sústrediť, len jednoducho pozri sa na obrázok a zviera, ktoré ti prvé udrie do očí, charakterizuje tvoju osobnosť. Je to naozaj presné!

Holubica symbolizuje mier, nádej a jednotu. Máš čistú dušu a snažíš sa vyhýbať konfliktom a nezhodám. Si typ človeka, pre ktorého nie sú dôležité materiálne veci, pretože ťa láka „vyššie dobro“. Chceš byť človekom s čistou dušou a bežné problémy moderného sveta ťa jednoducho nezaujímajú.

Motýľ je znakom krásy a potešenia. Máš hedonický život a snažíš si ho užívať plnými dúškami. Žiješ pre prítomnosť, minulosť nechávaš za sebou a nerobíš zbytočné plány do budúcnosti. Neznášaš plytké konverzácie a nudíš sa vždy, keď tvoj život nemá šťavu.

Orol je slobodná duša. Tí, ktorí ako prvého zbadali orla, sú veľkí dobrodruhovia. Takýto ľudia majú sklony hľadieť na ostatných zvysoka, avšak oni dobre vedia, že si to môžu dovoliť. Ak je orol tvoja prvá voľba, určite si sebavedomá a vo všetkom si na seba patrične hrdá. Nedovolíš, aby ťa ostatní obmedzovali, pretože žiješ podľa vlastných predstáv.

Pes je symbolom vernosti. Ak si uvidela ako prvého psa, si človek, ktorý žije pre ostatných. Si veľkorysá, ochotne komukoľvek pomôžeš a tešíš sa z radosti iných. Ľudia si ťa vážia pre tvoju spoľahlivosť, láskavosť a ochotu, čo sa ti však občas môže vypomstiť.

Symbolmi vlka sú tajomnosť a súkromie. Vlci žijú vo svorkách, ktoré sa túlajú v hlbokých lesoch. V tomto si presne ako vlk – máš úzky okruh známych, ktorým dôveruješ. Si extrémne nervózna, ak sa máš zoznamovať a naväzovať priateľstvá s novými ľuďmi. Od prírody si záhadný človek, ktorý si starostlivo chráni tajomstvá svojej múdrej avšak krehkej duše.

Modlivka je v ázijských kultúrach považovaná za posvätné zviera. To, že si modlivku zbadala ako prvú, znamená, že radšej tráviš čas osamote, nemáš záujem o povrchné rozhovory a pohŕdaš hlúpymi ľuďmi. Neznamená to však, že sa nevieš začleniť do spoločnosti, práve naopak! Si nadpriemerne inteligentná a ostatných vieš ovplyvniť a zmanipulovať, aby vyhoveli tvojim potrebám.

Ak si ako prvého zahliadla kraba, si dokonalým príkladom tvrdohlavého človeka. Svoje pocity nedávaš najavo, avšak vo vnútri si citlivá duša. Keďže si citlivý človek, snažíš sa to zakryť pod tvrdý obal a preto na ľudí pôsobíš odmerane a nedostupne. Nerada vychádzaš zo svojej komfortnej zóny, ale keď už sa raz odhodláš, stojí to za to – nezastavíš sa dovtedy, kým nedosiahneš to, čo chceš.

Kôň je majestátny a slobodný a presne taká si aj ty! Tak isto ako kôň, môžeš slobodne robiť všetko, čo len chceš. Aj napriek tomu, že môžeš robiť čokoľvek, zvykneš tráviť čas s priateľmi. Rada pomáhaš ľuďom a snažíš sa urobiť ich život ľahším. Si skutočne krásna duša!

Presne ako sliepka, miluješ svoju “domovinu” a pocit domáceho pohodlia. Rada tráviš čas v pokoji svojej izby, či už odpočívaš alebo robíš niečo produktívne. Máš svoju zaužívanú dennú rutinu a nerada si tlačená do situácie, keď musíš vyjsť zo svojej komfortnej zóny.

Zdroj: davidwolfe.comLinda
Som makeupová maniačka, od makeup tutoriálov ma nikto neodtrhne dlhé hodiny. Často skúšam rôzne kreácie aj na sebe a celkom sa mi darí. Okrem makeupu je môj Facebook a Instagram zahltený celebritami a novinkami z ich sveta a ešte fotkami jedla.