Ešte predtým, než si bývalá striptérka Blac Chyna zbalila všetky svoje veci a spolu s jednomesačnou dcérou Dream doslova ušla od svojho snúbenca Roba Kardashiana, stihla ho v alkoholickom delíriu aj fyzicky napadnúť. Takéto vyvrcholenie vzťahu dvoch psychicky narušených osôb síce nie je vôbec šokujúce, no prekvapením je, kto bol ešte do konfliktu zapojený! Poznáme všetky detaily!

 

Na povrch vyplávali nové prekvapujúce detaily týkajúce sa búrlivého rozchodu Blac Chyny a Roberta Kardashiana. Ešte predtým, ako si ex striptérka zbalila svoje saky paky a odsťahovala sa z domu Kylie Jenner, opitá zbila svojho snúbenca. “Tí dvaja boli uprostred hádky, keď sa zrazu veci zvrtli a začala ho mlátiť. On je obeťou a ona ho celú dobu iba využíva.” tvrdí zdroj blízky rodine. “Potom sa však do konfliktu zapojil aj o 30 rokov mladší priateľ Robertovej matky Kris Jenner a Blac Chynu od Roba doslova odtrhol.” OMG, toto už je naozaj šialené.

Ak si doteraz niektorí ľudia mysleli, že situácia medzi Robom a Blac je len reklamný trik na zvýšenie sledovanosti ich televíznej show, zrejme už zmenili názor. “Nech už si ľudia o rozchode myslia čokoľvek, tie emócie boli na sto percent reálne.” tvrdí zdroj. Momentálne to vyzerá tak, že situácia sa trochu upokojila. Rob sľúbil, že svoje problémy so žiarlivosťou a nedostatkom sebaúcty bude riešiť s odborníkmi. Blac Chyna sa mu rozhodla pomôcť. Vraj k sebe ešte stále niečo cítia. Otázkou však zostáva, ako dlho im to ešte bude trvať?

Je to smutné, no toto nie je prvýkrát, kedy Blac Chyna napadla svojho milenca. V jednej z jej súkromných správ, ktoré 17. decembra unikli na verejnosť sa totiž nepriamo priznala, že fyzicky napadla aj otca svojho prvého dieťaťa a súčasného priateľa Kylie Jenner, rapera Tygu. Nemala by sa namiesto Roba teda dať liečiť skôr ona? Čo si o celej situácii myslíš ty? Daj nám vedieť v komentároch!

Foto: Instagram